login (e-mail)           
hasło      
Zarejestruj się za darmo już teraz Infolinia 48 362 91 71    
 

 


Uczestnicy o Programie
Wersja do druku


2007-03-27 15:29:11

Dariusz Zahorański
Szef Kuchni Hotelu Radisson SAS ***** w Warszawie


Program HoReCa PROFIT™ i zasady uczestnictwa w nim wydają mi się jasne i klarowne. To świetny pomysł na np. zmobilizowanie pracowników do pracy – najlepszy z nich może uzyskać tytuł Pracownika Roku i otrzymać nagrody z programu HoReCa PROFIT™.

Największą zaletą programu wydaje się być bezpieczeństwo - zarówno producenta i dostawcy produktów dla gastronomii, jak i ich odbiorców – szefa kuchni, dyrekcji hotelu itp.Dariusz Struciński
Szef Kuchni Hotelu Anders w Starych Jabłonkach


Program HoReCa PROFIT™ oceniam bardzo pozytywnie, jego reguły są naprawdę jasne i czytelne. Myślę, że nagrody rzeczowe, jakie przewidziane są za udział w programie, mogą niestety powodować konflikt pomiędzy pracownikami, a pracodawcami, właścicielami restauracji.

Dobrym rozwiązaniem - nagrodą naprawdę przydatną są np. szkolenia, kursy w tym także zagraniczne. W ten sposób można podnieść kwalifikacje pracowników – korzyść odniesie zarówno ten pojedynczy pracownik, jak i właściciel lokalu gastronomicznego, a za nimi na pewno jego goście.Waldemar Hołówka
Prezes Zarządu Rivendell Hotele & Rekreacja w Szczawnie Zdroju


Niewątpliwą zaletą programu HoReCa PROFIT™ jest to, że jest on otwarty – restaurator lub szef kuchni sam wybiera produkty, nie ma zobowiązań. Poza tym może na swój sposób dysponować nagrodami.

Program HoReCa PROFIT™ zadowoli wszystkie strony, które biorą w nim udział: restauratora, szefa kuchni oraz producenta. Właściciel lokalu liczy na różnorodność produktów i ich dobrą jakość, dokonuje ich wyboru ze względów ekonomicznych. Brakowało takiego programu.


Rafał Targosz
Szef Kuchni Restauracji Cul de Sac w Krakowie


Zaletą programu są jasne, rzetelne reguły. Ponadto prosta i szybka komunikacja między uczestnikiem a organizatorem. Produkty dostępne w programie są najwyższej jakości, a gwarantem tego ich producenci lub dystrybutorzy.

Uważam, że przystąpienie do programu jest bardzo dobrym pomysłem. Jak najbardziej polecam taki krok wszystkim kucharzom - bez względu na to czy pracują w małych, czy większych restauracjach. HoReCa PROFIT™ jest programem sprawdzonym.


Zbigniew Kurleto
Prezes Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i Cukierników Oddział Małopolska


Zauważyłem, że wiele liczących się firm zaistniało w programie HoReCa PROFIT™. Szefowie kuchni zaczynają selektywnie wybierać towar, bardziej zwracają uwagę na jakość, a niekoniecznie, nie zawsze - na cenę produktów. Oczywiście cena jest też istotna, ale myślę, że nie najważniejsza. Najważniejszy zawsze jest i powinien być konsument, który będzie przychodził do lokalu oferującego potrawy z najwyższej jakości produktów.

Program lojalnościowy, który nie jest nachalny, a do takich z pewnością należy HoReCa PROFIT™, jest biznesem, interesem. To są same korzyści dla kucharzy.


Jacek Jakubczak
Prezes Stowarzyszenia Polskich Kucharzy i Cukierników Region Lubelski


Pomysł programu HoReCa PROFIT™ jest bardzo dobry. W każdym lokalu gastronomicznym zwraca się uwagę na jakość i cenę produktów. Dobrze byłoby również gdyby lokalne firmy przyłączyły się do HoReCa PROFIT™.Zobacz katalog nagród HoReCa PROFIT

Jeśli nie jesteś jeszcze uczestnikiem programu,
przyłącz się teraz!

 powered by CTI Media Sp. z o.o.   FAQ (najczęściej zadawane pytania)  |  Kontakt z nami  |  Regulamin