login (e-mail)           
hasło      
Zarejestruj się za darmo już teraz Infolinia 48 362 91 71    
 

 


O programie HoReCa PROFIT™
Wersja do druku


HoReCa PROFIT™ to pierwszy w Polsce multipartnerski program marketingowy przeznaczony dla branży hotelarsko - gastronomicznej (ho-re-ca).

Jeżeli prowadzisz, zarządzasz lub pracujesz w hotelu, restauracji, kawiarni, pensjonacie, barze, stołówce HoReCa PROFIT™ jest przeznaczony właśnie dla Ciebie.

Za każdym razem, kiedy odbierzesz produkty spożywcze, chemiczne lub wyposażenie od swojego dostawcy, zdobywasz specjalne punkty, które dzięki uczestnictwu w HoReCa PROFIT™ możesz wymienić na wiele atrakcyjnych nagród. Po prostu kontynuuj zakupy produktów objętych programem HoReCa PROFIT™ dla swojego punktu gastronomicznego. Możesz w ten sposób sfinansować:
  • zakup wyposażenia do swojej firmy,
  • premie dla pracowników,
  • premie dla twoich klientów.
HoReCa PROFIT™ to wspaniały sposób na zdobycie atrakcyjnych nagród całkowicie za darmo! Nie jest wymagana zmiana dostawcy. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem programu HoReCa PROFIT™, zapisz się teraz. Zajmuje to tylko kilka minut. Po zapisaniu się, zacznij zbierać punkty promocyjne (m.in. poprzez nalepki z kodami), które upoważniają do odbierania nagród z naszego e-sklepu.

Zaraz po zapisaniu otrzymujesz od nas 2000 punktów całkowicie GRATIS.

Wśród nagród są m.in. włoskie kursy kulinarne, kursy stacjonarne w restauracjach, profesjonalny sprzęt rtv i agd dla gastronomii, a także kosmetyki, wyjazdy do ośrodów SPA, rejsy żeglarkie. Lista nagród jest stale rozszerzana!

Uczestnictwo w programie HoReCa PROFIT™ jest całkowicie bezpłatne.

Zacznij zbierać kody, odbieraj nagrody! Jest to łatwe i bezpłatne!! powered by CTI Media Sp. z o.o.   FAQ (najczęściej zadawane pytania)  |  Kontakt z nami  |  Regulamin